Cognateka
Koňak
Váš nákup celkem s DPH:
Linka
ODHLÁSIT SE Z E-SHOPU
Přejít na obsah
ZÁKLADNÍ INFORMACE O PREZENTAČNÍ AKCI
1)
Seznamte se s jednotlivými návrhy prezentačních akcí. Podle svých místních znalostí klienteli si zvoltu tu, která nejvíce odpovídá Vašim představám a znalostem místních podmínek. Navrhněte účast na akci všem významným podnikatelům manažérům, představitelům, ... Pojměte tuto akci jako společenskou událost například pod hesly:

- "Navazujte u nás obchodní kontrakty."
- "Hledejte u nás významné sponzory."
- "Jedině u nás máte možnost..."
2)
3)
4)
Tato prezentační akce se může stát i součástí Vámi organizovaného společenského večera, Vaší akcí při setkání se zaměstnanci v závěru roku, ...
Veškeré suroviny na akci si dovážíme vlastní a to včetně cognaců, likérů nebo likérových vín. Od Vás potřebujeme jen provoz, zejména kuchyň s vybavením včetně potřebného nádobí a skla k servírování.
Cílem prezentační akce je seznámit zájemce nejen se základním stylem francouzské kuchyně zejména oblasti Charenté, ale zejména s cognacem, jeho historií od vzniku až po současnost i jeho párováním s vybranými pokrmy.
V rámci prezentačmí akce zájemci ochutnají tedy nejen tamní kuchyni, ale ochutnají i vybrané cognacy jejichž množství je limitováno vybranou prezentační akcí.
5)
Hlavním kuchařem prezentačních akcí je náš "soukromý" kuchař Radek, který se gastronomii věnuje již řadu let a mimo jiné získával zkušenosti i od šéfkuchaře Thierry Verrat, který díky párování cognaců s pokrmy získal Michelinskou hvězdu pro svoji restauraci, a to jako jedinný v regionu Cognac.
Paní Darja je další významnou osobností pořádaných akcí Jde o stěžejní osobnost, která nejen že je prodlouženou rukou výrobců cognaců, ale úzce spolupracuje i s le BNIC (Bureau National Interprofessionel du cognac). Byla to právě ona, kdo se začal zabývat importem těchto vybraných nápojů do České republiky, díky svému dlouholetému pobytu ve Francii a samozřejmě i v samotném Cognacu.
6)
Uvedené ceny za jednotlivé prezetační akce, jsou ceny, které požadujeme uhradit, vzhledm k tomu, že na akcích se s největší pravděpodobností bude podílet i Váš personál, ... dílčí cenu vstupenky - vstupného si rozvrhněte podle svých potřeb. Do této cenové tvorby nebudeme zasahovat.
Rozhodněte se jestli chcete abychom i my na našich webových stránkách vytvořili poutavý odkaz na Vaši akci. Zveřejníme termín akce a vložíme odkaz na Váš web, kde se může kdokoliv přihlásit k účasti. Například můžete na Vašem webu vytvořit elektronický forulář s objednávkou účasti na akci a my Vám zdrama budeme tuto akci prezentovat na našich webech.
7)
8)
Kromě výběru samotné prezetační akce, si můžete zvolit, zda se případně chcete ujmout i role distributora ve Vašem okrese - regionu. Cognac není rychloobrátkové zboží, nevyžaduje tedy velké skladovací prostory ani zvláštní zacházení v pohledu na jeho záruční lhůtu.
Dokonce naopak, čím starší tím kvalitnější.
9)
Webmaster
Linka
Návrat na obsah